Miły dzień
Dzisiaj żadna lekcja, ani cytat (ale pewnie i później dodam ). Trzeba zacząć o siebie dbać. Byłam dzisiaj u kosmetyczki, potem w restauracji z przyjaciółką i jeszcze w kinie. Było naprawdę bardzo miło i nie potrzebowałam do tego żadnego faceta. I to jest dowód, że facet do szczęścia nie jest potrzebny.
To, że nie mam faceta, wcale nie oznacza, że jeśli nie mam faceta, to muszę być samotna.
Zróbcie coś dla siebie!!
Teraz idzie weekend, więc zrób coś, nie siedź cały dzień w domu. Chyba, że właśnie tego potrzebujesz ;)
To, że nie mam faceta, wcale nie oznacza, że jeśli nie mam faceta, to muszę być samotna.
Zróbcie coś dla siebie!!
Teraz idzie weekend, więc zrób coś, nie siedź cały dzień w domu. Chyba, że właśnie tego potrzebujesz ;)
Komentarze
Prześlij komentarz