Lekcja 1.

Czasami zastanawiam się co zrobiłam źle, że znalazłam się w takiej a nie innej sytuacji.
A odpowiedz jest banalnie wręcz prosta NIC. Bo tak naprawdę nie zawsze mamy wpływ na to co się w naszym życiu wydarza. Niekiedy, to prawda, możemy wziąć sprawy swoje ręce i pokierować swoim życiu, ale to zdarza się rzadko i niestety nie zawsze mamy szanse to wykorzystać.

Komentarze