Lekcja 11.
A co jeżeli, ja nigdy nie odnajdę swojej drugiej połowy. Bo jest to możliwe. Mogę być skazana na życie w wiecznej samotności. Na coś na co nie mam wpływu.
A może mam..
Bo może to ja sama nie chce być z kimś.
Może to ja sama tak naprawdę zduszam swoje uczucia w zarodku, by się nie zakochać.
Bo się boje, boje się być zależna od kogoś. I boje się kogoś skrzywdzić
A może mam..
Bo może to ja sama nie chce być z kimś.
Może to ja sama tak naprawdę zduszam swoje uczucia w zarodku, by się nie zakochać.
Bo się boje, boje się być zależna od kogoś. I boje się kogoś skrzywdzić
Komentarze
Prześlij komentarz