Lekcja 7.

Czasami, gdy jest taki smutny, pochmurny, deszczowy dzień to jakoś tak zawsze mam ochotę na coś słodkiego.
I w sumie czemu nie. I tak mieszkam sama i mogę robić co chce, prawda?
No wiem, że może nie powinnam jeść tej ósmej paczki ciasteczek. Ale wiecie co, jeśli ja mam ochotę na tą nawet i dziewiątą paczkę ciasteczek to chyba mogę ją. Kto mi zabroni. Jeśli ja mam na nie ochotę to mogę zjeść, nie będę się ograniczać !!
I Wy też nie musicie. Możecie robić co chcecie, jeść co chcecie. NAJWAŻNIEJSZE JEST JEST, ŻEBYŚ BYŁA SZCZĘŚLIWA!!












Komentarze