Lekcja 13.
Mam dosyć
Od teraz będę robić to co chce.
Od kiedy pamiętam, próbowałam zadowolić wszystkich w okół. Ale teraz wiem, że to było bez sensu.
Uszczęśliwiałam innych kosztem własnego szczęścia, a tak być nie powinno. Moja szczęście powinno być ważne, chociaż dla mnie.
Będą tym kim chce, będą jeść co chce itd.
I Wy też tak róbcie!!!!!
Od teraz będę robić to co chce.
Od kiedy pamiętam, próbowałam zadowolić wszystkich w okół. Ale teraz wiem, że to było bez sensu.
Uszczęśliwiałam innych kosztem własnego szczęścia, a tak być nie powinno. Moja szczęście powinno być ważne, chociaż dla mnie.
Będą tym kim chce, będą jeść co chce itd.
I Wy też tak róbcie!!!!!
Komentarze
Prześlij komentarz