OKROPNE..
Miałam wczoraj coś napisać, ale wczoraj...
No nie będę Wam kłamać, płakałam przez 5 godzin. Naprawdę, nawet nie myślałam, że tak można.
Ale to było okropne, bo ostanie kilka miesięcy było okropne.
Za dużo razy, piszę okropne.
Szczerze mówiąc, to to podziałało na mnie tak bardzo.....oczyszczająco.
Wiem, że miałam pisać częściej, ale chyba mam na to za nudne życie.
No nie będę Wam kłamać, płakałam przez 5 godzin. Naprawdę, nawet nie myślałam, że tak można.
Ale to było okropne, bo ostanie kilka miesięcy było okropne.
Za dużo razy, piszę okropne.
Szczerze mówiąc, to to podziałało na mnie tak bardzo.....oczyszczająco.
Wiem, że miałam pisać częściej, ale chyba mam na to za nudne życie.
Komentarze
Prześlij komentarz