Lekcja 14.
Czuję taki smutek, rozgoryczenie, niezdecydowanie, niezrozumienie.
Sama nie wiem czego chce, ale oczekuje, że inni wiedzą czego ode mnie oczekują.
Nic nie rozumiem, czuje się tak strasznie zagubiona, zapętlona wokół własnych myśli. Dookoła mnie, są same rzeczy, z którymi sobie nie rade, albo nie chce sobie poradzić lub nawet nie próbuje, bo boje się że mi się nie uda.
Właśnie to jest najgorsze, nie podejmuje konfrontacji z rzeczywistością, bo panicznie się jej boje.. Boję się odrzucenia.
Niby według moich przekonań, powinnam mieć gdzieś to co inni mówią, ale czasami nie potrafię..
Sama nie wiem czego chce, ale oczekuje, że inni wiedzą czego ode mnie oczekują.
Nic nie rozumiem, czuje się tak strasznie zagubiona, zapętlona wokół własnych myśli. Dookoła mnie, są same rzeczy, z którymi sobie nie rade, albo nie chce sobie poradzić lub nawet nie próbuje, bo boje się że mi się nie uda.
Właśnie to jest najgorsze, nie podejmuje konfrontacji z rzeczywistością, bo panicznie się jej boje.. Boję się odrzucenia.
Niby według moich przekonań, powinnam mieć gdzieś to co inni mówią, ale czasami nie potrafię..
Komentarze
Prześlij komentarz