Lekcja 16.
Najgorsze co sobie sami, możemy zrobić i bardzo często robimy, to oszukiwanie siebie samego.
Udawanie, przed sobą, innymi, czegoś co jest nierealne, niemożliwe do spełnienia. Oszukiwanie innych, jest źle, ale oszukiwanie siebie samego jest po prostu straszne.
Żyjąc w zakłamaniu, nie dostrzegamy różnych rzeczy, tych małych , drobnych, ale też tych więcej znaczących.
Udawanie, przed sobą, innymi, czegoś co jest nierealne, niemożliwe do spełnienia. Oszukiwanie innych, jest źle, ale oszukiwanie siebie samego jest po prostu straszne.
Żyjąc w zakłamaniu, nie dostrzegamy różnych rzeczy, tych małych , drobnych, ale też tych więcej znaczących.
Komentarze
Prześlij komentarz