Lekcja 20.
Kiedyś myślałam, że żeby być szczęśliwym, trzeba spełniać określone warunki (tak jak w umowie). Być taki, taki i taki...
Ale wydaje się, że:
a. szczęście to sprawa niezwykle indywidualna
b. są różne rodzaje szczęścia.
Jeśli chodzi o podpunkt b., to według mnie szczęście można w pewien sposób podzielić:
a. na szczęście z udanego spotkania z rodziną
b. na szczęście ze szczerej rozmowy z przyjaciele (sam fakt, że masz przyjaciela, poprawia humor)
c. na szczęście z udanego, spokojnego normalnego, codziennego dnia szkoły, pracy itp.
Pewnie, cieszemy się/jesteśmy szczęśliwi z mnóstwa innych powodów, ja przytoczyłam, które są dla mnie najczęściej spotykane w moim życiu, najbardziej zauważalne.
Ale wydaje się, że:
a. szczęście to sprawa niezwykle indywidualna
b. są różne rodzaje szczęścia.
Jeśli chodzi o podpunkt b., to według mnie szczęście można w pewien sposób podzielić:
a. na szczęście z udanego spotkania z rodziną
b. na szczęście ze szczerej rozmowy z przyjaciele (sam fakt, że masz przyjaciela, poprawia humor)
c. na szczęście z udanego, spokojnego normalnego, codziennego dnia szkoły, pracy itp.
Pewnie, cieszemy się/jesteśmy szczęśliwi z mnóstwa innych powodów, ja przytoczyłam, które są dla mnie najczęściej spotykane w moim życiu, najbardziej zauważalne.
Chyba ciężko być w tych czasach szczęśliwym bo nie zauważamy tego co mamy :(
OdpowiedzUsuńChyba ciężko być w tych czasach szczęśliwym bo nie zauważamy tego co mamy :(
OdpowiedzUsuńDokładnie, niestety jest to nasz taki idiotyczny zwyczaj.
Usuń