Lekcja 20.

Kiedyś myślałam, że żeby być szczęśliwym, trzeba spełniać określone warunki (tak jak w umowie). Być taki, taki i taki...
Ale wydaje się, że:
a. szczęście to sprawa niezwykle indywidualna
b. są różne rodzaje szczęścia.

Jeśli chodzi o podpunkt b., to według mnie szczęście można w pewien sposób podzielić:
a. na szczęście z udanego spotkania z rodziną
b. na szczęście ze szczerej rozmowy z przyjaciele (sam fakt, że masz przyjaciela, poprawia humor)
c. na szczęście z udanego, spokojnego normalnego, codziennego dnia szkoły, pracy itp.

Pewnie, cieszemy się/jesteśmy szczęśliwi z mnóstwa innych powodów, ja przytoczyłam, które są dla mnie najczęściej spotykane w moim życiu, najbardziej zauważalne.

Komentarze

  1. Chyba ciężko być w tych czasach szczęśliwym bo nie zauważamy tego co mamy :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba ciężko być w tych czasach szczęśliwym bo nie zauważamy tego co mamy :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dokładnie, niestety jest to nasz taki idiotyczny zwyczaj.

      Usuń

Prześlij komentarz