Top 5 na przeziębienie

TOP 5 NA PRZEZIĘBIENIE 



1. Nawadnianie się
    - herbata, woda, soki (kto co lubi)
2. Jedzenie
   - wiem, że to może brzmieć głupio, ale trzeba jeść, mimo, że ja np nigdy nie jestem głodna, gdy źle się czuje

3. Wyspać
   - bardzo ważna rzecz!!!!


4. Relaksowanie się
   - ja np lubię poczytać książkę, obejrzeć jakiś film












5. Stosowanie "leków" naturalnych
   - sok malinowy
   - miód
   - czosnek

Komentarze