Top 5 na przeziębienie
TOP 5 NA PRZEZIĘBIENIE
1. Nawadnianie się
- herbata, woda, soki (kto co lubi)
2. Jedzenie
- wiem, że to może brzmieć głupio, ale trzeba jeść, mimo, że ja np nigdy nie jestem głodna, gdy źle się czuje
3. Wyspać
- bardzo ważna rzecz!!!!
4. Relaksowanie się
- ja np lubię poczytać książkę, obejrzeć jakiś film
5. Stosowanie "leków" naturalnych
- sok malinowy
- miód
- czosnek





Komentarze
Prześlij komentarz