Lekcja 21

W filmie, w którym ostatnio oglądałam, został wypowiedziany cytat, który zmusił mnie do myślenia:

"Czuje się fatalnie, ale nigdy nie czułem się lepiej odkąd odeszła. Przynajmniej wiem, na czym stoję, zamiast fantazjować i rozmyślać. Teraz jest jasne, że to koniec..."

Ten cytat jest taki prawdziwy, aż do bólu. Jest niesamowicie autentyczny i praktycznie każda osoba, która odbędzie trudną rozmowę, z osobą która jest dla niej ważna, usłyszy, jakiekolwiek rozmowę,będzie czuła oprócz dozy ogromnego smutku, właśnie to. Poczucie tego, że wie się na czym się stoi i wolność, więc jeżeli, ktoś zastanawia się nad taką rozmową, to zachęcam. Bo tak, ja zdaje sobie sprawę, że powiedzenie, że prawda jest lepsza niż kłamastwo, jest dosyć płytkie, wiem o tym, ale nie warto się oczekiwać i marnować czasu na rozmyślanie i fantazjowanie na temat osoby, która nie czuje i możliwe, że nigdy nie będzie czuła czegoś do was. Dlatego trzeba się przekonać.
POWODZENIA

Do jutra
Słodkich snów

Komentarze