Lekcja 22.
PRZEZNACZENIE
Osobiście uwielbiam motyw o zmaganiu się z przeznaczeniem. Szczególnie jeśli jest w to jeszcze wpleciony romans.
Ale dlaczego? Moim ulubionym wyobrażeniem miłości, jest miłość, która pokona wszystkie przeciwności losu.
Lubimy czytać, słuchać, oglądać rzeczy, z którymi się utożsamiamy, w które też chcemy żeby się nam przydarzyły. To dosyć proste.
Myślę też, że chodzi o coś co ja nazywałabym nieuchwytnością. Chodzi mi o to, że lubimy takie produkcję, bo dzieją się tam niezwykłe, nieszablonowe i wierzymy, że jeśli on czy ona osiągnęli coś, co z początku wydawało się niemożliwe, to my również tak możemy. Szczególnie, jeśli chodzi o miłość. My romantycy...
Jeżeli chodzi o przeznaczenie, to chce w nie wierzyć. Między innymi dlatego, że jeśli przeznaczenie w jakimś przynajmniej małym procencie jest takie jak ukazuje nam to świat, to gdzieś tam czeka na mnie mój wymarzony książę z bajki. I na Ciebie też...
Komentarze
Prześlij komentarz