Lekcja 23.
Wiesz jak to jest, jak zawiedziesz się a kimś komu ufasz? I wierzyłaś, że możesz tej osobie powiedzieć wszystko, bo i tak zawsze będziecie mieć dobry kontakt?
Bo ja tak i bardzo wybiło mnie to z rytmu normalnego życia.
Wracałam w przeszłość, żeby zobaczyć coś, co zapewne już nigdy się nie wydarzy... Pocieszałam się byle czym i byle kim (przepraszam za brutalność, ale tak właśnie było). I tak na pardwę to nie wydarzył się dwa czy trzy lata temu, tylko to dzieję się teraz. I nie czuję się najlepiej z tym, że ciągle tylko wrzucam cytaty, a tak na pardwę żadnych innych postów. Nie podoba mi się, że przez jedną rzecz, którą zrobiła pewna osoba, mój cały świat się wali.
Mam nadzieję, że nikt nie poczuje się urażany tym, co napisałam, a może ktoś, jest w takiej samej sytuacji jak ja i poczuje się lepiej, wiedząc, że nie tylko on ma taki problem.
Miłego wieczoru.
Bo ja tak i bardzo wybiło mnie to z rytmu normalnego życia.
Wracałam w przeszłość, żeby zobaczyć coś, co zapewne już nigdy się nie wydarzy... Pocieszałam się byle czym i byle kim (przepraszam za brutalność, ale tak właśnie było). I tak na pardwę to nie wydarzył się dwa czy trzy lata temu, tylko to dzieję się teraz. I nie czuję się najlepiej z tym, że ciągle tylko wrzucam cytaty, a tak na pardwę żadnych innych postów. Nie podoba mi się, że przez jedną rzecz, którą zrobiła pewna osoba, mój cały świat się wali.
Mam nadzieję, że nikt nie poczuje się urażany tym, co napisałam, a może ktoś, jest w takiej samej sytuacji jak ja i poczuje się lepiej, wiedząc, że nie tylko on ma taki problem.
Miłego wieczoru.
Komentarze
Prześlij komentarz