Lekcja 25.

Wiecie co ?
Nic tak bardzo nie poprawia humoru, jak to, gdy okazuje się, że to że zawiedliście sie na kimś ważnym dla was, to tylko ogromna masa nieporozumień i niewyjaśnionych spraw. Gdy już taka ważna sprawa się wyjaśni, czuje sie tak ogromną ulgę oraz odczuwa sie też zawstydzenie, gniew na swoją osobę, , że myślało się o kimś niepochlebne czy nie brało sie pod uwagi wersji tej osoby.
Generalnie, nie wyciągajmy pochopnych wniosków.
Dobranoc

Komentarze