Lekcja 26.

Dawanie prezentów, przynajmniej mi sprawia ogromną radość.
Jest to piękna rzecz, móc podarować komuś coś, co może go uszczęśliwić. Nie musi być to drogie, ważne żeby było to coś od serca. 
Podczas dawania prezentów, pokazujemy to, jak bardzo znanym gust i potrzeby danej osoby. Jesteśmy wtedy w stanie pokazać, jak zależy na na drugiej osobie, poprzez mały gest. Jest to niesamowita sprawa. Chciałabym, żeby prezenty które otrzymacie od swoich bliskich, były tym czego w danym momencie potrzebujecie: pocieszaniem, rozbawianiem, inspiracją, bo to właśnie jest najważniejsze.
Dobranoc <3

Komentarze