Życzenia

Życzę wam moje drogie, żebyście miały wiele takich chwil relaksu podczas tych świąt, żeby były one rodzinne i odbyły się bez większych awantur i kłótni, żeby było tak jak chcecie, a może nawet i lepiej... Jak zapewne się spodziewacie ja życzę wam wszystkiego co najlepsze w te piękne święta, mimo iż bez śniegu na oknem. 
 Kocham Was wszystkie K.

Komentarze