Lekcja 29.
Mam wrażenie, że ludzie tak naprawdę się nie zmieniają. Po prostu czasami gdy myślimy, że ta osoba się zmieniła, okazuje się, że to była tylko maska, że tak naprawdę nadal jest egoistycznym dupkiem...
Wybaczcie, że tak pesymistycznie na nowy rok, tak wyszło, w życiu niestety nie zawsze bywa kolorowo, ale planuje wstawić post z postanowieniami noworocznymi, więc może to będzie bardziej w temacie.
A na razie: WESOŁEGO NOWEGO ROKU!! Żadnych egoistycznych dupków i fałszywych przyjaciół w tym roku Wam życzę.
Wybaczcie, że tak pesymistycznie na nowy rok, tak wyszło, w życiu niestety nie zawsze bywa kolorowo, ale planuje wstawić post z postanowieniami noworocznymi, więc może to będzie bardziej w temacie.
A na razie: WESOŁEGO NOWEGO ROKU!! Żadnych egoistycznych dupków i fałszywych przyjaciół w tym roku Wam życzę.
Komentarze
Prześlij komentarz