Lekcja 31./ Sposoby na dzień "nic mi się nie chce"
Każdy z nas, ma taki dzień, w którym nic mu się nie chce. Ale tak dosłownie nic, a nic. Jest to okropne, a mi zdarza się to zawsze kiedy mam dosyć dużo spraw do załatwienia, więc jest to wtedy szczególnie trudne dla mnie.
Najchętniej i najłatwiej, oczywiście byłoby schować się pod kocem z kubkiem herbaty i przeleżeć cały dzień w łóżku z książką lub oglądać serial. I tak, jeśli nie musisz nic robić to jest to super, ale jak już wspominałam ja praktycznie zawsze w takie dni mam coś do zrobienia, więc nie mogę przeleżeć w łóżku. Dlatego poniżej znajdziecie moje sposoby i to co ja robię, żeby się zmobilizować do życia.
1. Wypić dużą szklankę wody z cytryną
Cytryna dodatkowo pobudzi Cię do działania.
1. Wypić dużą szklankę wody z cytryną
Cytryna dodatkowo pobudzi Cię do działania.
2. Pościel łóżko, jeśli nie jest pościelone, mniej więcej ogarnąć pokój
Przynajmniej mi, jest wtedy łatwiej się skupić, a poza tym jeśli pościelisz łóżko, nie będzie ono tak bardzo zachęcające do spędzenia w nim całego dnia.

3. Zaplanuj sobie, co masz do zrobienia, co musisz zrobić na dzień jutrzejszy, a co na dni następne
Dzięki temu, szybciej zrobisz to co musisz, a potem spokojnie będziesz mogła odpocząć.
4. Przebierz się w coś wygodnego
Ważne, żebyś nie chodziła cały dzień w piżamie.
5. Jeśli zrobiłaś już to co musisz:
- zjedz sobie coś dobrego





Komentarze
Prześlij komentarz