Lekcja 33.

Dzisiaj temat można by pomyśleć, że smutny, a mianowicie rozstania...
Ale nie chodzi mi o te rozstania ze zdradami czy coś takiego. 
Rozstanie się, może wyglądać różnie, ktoś może z kimś zerwać, ale zdarza się też, że obie osoby już nie czują się dobrze w związku i są ze sobą tylko z przyzwyczajenia. 
Uważam, że nie powinno się być z kimś na siłę, jeżeli nie pasujecie do siebie, to nie ma sensu się męczyć nawzajem.
Bo kiedy myślę o tym temacie, to oczywiście widzę wylane łzy, ale także coś co nie każdy zauważa - wolność. Bo może to nie była miłość tylko duma lub przyzwyczajenie, a może nie chcesz, żeby ktoś się Ciebie czepiał bo jesteś sama.
To co każdy czytający dzisiejszą lekcję powinien wynieść to to, że nie powinno się być z kimś na siłę, jeśli się do siebie nie pasuje.
Pozdrawiam Was ciepło, bo pogoda raczej mroźna  ❄❄

Komentarze