Lekcja 34.

Dzisiaj o byciu samemu.
Kiedy jest źle i nie masz nawet z kim porozmawiać, czujesz się samotna, masz wszystkiego dosyć...
Znasz to uczucie? Zapewne tak, jest to coś najgorszego na świecie. Czuje się wtedy tylko ból, okrutne ilości bólu przelewają się przez całe Twoje ciało. A jedyne, na co masz ochotę to zawinąć się w koc i położyć do łóżka, prawda?
Nie będę pisać, że nie powinnaś pozwalać sobie na, bo tak naprawdę nie mamy na to wpływu. Chcę natomiast, żebyście pamiętały, że tak naprawdę nigdy nie jesteście same, może to chwilowe złudzenie. Ale wiem, że nawet takie chwilowe, może bardzo zranić, wiem z własnego doświadczenia.
Jeżeli, któraś z Was ma chwilę zwątpienia to niech napisze do mnie, bo może nie dam Ci mnóstwa złotych rad, ale możliwość "wygadania się", a wiem, że przynosi to ulgę.
krwawaanna888@gmail.com 
Piszcie na adres powyżej 
Miłego dnia

Komentarze