POSTANOWIENIA NA 2017

Nowy rok, nowy start, nowa szansa...
Mimo, iż to wszytko brzmi jak ze sloganów siłowni, to jak w tym roku postanowiłam mieć kilka postanowień, z którymi oczywiście się z Wami podzielę.
A Wy jeśli chcecie, to piszcie mi swoje postanowienia, z chęcią zobaczę co Wy planujecie zrobić w tym roku.
Moich postanowień, jest 5, nie jest to jakaś ogromna liczba, ale wole mieć mniej postanowień i wszystkie zrealizować, niż mieć ich 20 i nie zrealizować żadnego całkowicie.

1. Czytać więcej książek
Kocham czytać, ale patrząc na 2016 rok pod względem czytelniczym to wygląda on, naprawdę słabo, więc w 2017 planuję to nadrobić.










2. Wrzucać na bloga posty przynajmniej raz w tygodniu
Tego chyba nie muszę za bardzo rozwijać, chcę po prostu bardziej "zadbać" o mojego bloga, a tym samym o Was.











3. "Ulepszyć" bloga pod względem wizualnym
Chcę, żeby cały blog wyglądał bardziej estetycznie i bardziej po mojemu.










4. Uczyć się więcej
Chodzi mi o to, żeby przykładać większą wagę do nauki i do szkoły.














5. Nie cierpieć, przez egoistycznych dupków
Wliczam w to też, nie użalanie się nad sobą i płakanie przez wyżej wymienionych 








Komentarze