Lekcja 37. - CZAS

Nie wiem, czy zauważyłyście, jak wiele czasu porostu marnujemy.
Zawsze zdawałam sobie sprawę z tego, że marnuje dosyć dużo czasu na jakieś głupoty, ale dopiero niedawno zdałam sobie sprawę z tego jak cenny jest czas.

Każdy z nas ma tyle samo czasu w ciągu dnia, ale nie każdy wie, jak ten niezwykły czas zagospodarować. Ja osobiście od pewnego czasu, staram się jakoś bardziej mieć kontrole nad swoim czasem i planować sobie każdy dzień. I radzę to również Wam.
Zobacz co marnuje Twój czas, wyznacz sobie czas na obowiązki, na relaks, na posiłki, na czas z rodziną i  znajomymi, na sprzątanie, na sen. Zapisz ile czasu potrzebujesz na każdą kategorie i zaplanuj swój dzień. 
Powodzenia!!!
Piszcie w komentarzach jak Wy planujcie czas.

Komentarze