Lekcja 39. - Strefa komfortu
Zapewne wiele z Was, spotkała się z określeniem - strefa komfortu. Dzisiaj chcę poruszyć ten temat, ponieważ osobiście będę musiała się zmierzyć z wyjściem z własnej strefy komfortu.
Ww wspomnianej już wcześniej strefie komfortu, czujemy się jak sama nazwa wskazuje komfortowo, swobodnie i po prostu stabilnie. Mamy zachowania typowe dla naszej osoby i się ich trzymamy, nie wychodzimy poza "granice/mury" naszych stałych zachowań. Czujemy się dobrze, ale niestety nie wykonujemy żadnych postępów - stoimy w miejscu.
Wychodzenie z własnej strefy komfortu jest trudne i wiele z nas woli po prostu tego nie robić. Ja na przykład od pewnego czasu tkwię w jednym miejscu i tera zaczęło mi to przeszkadzać. Nie nie samo przebywanie w mojej strefie, ale reakcja ludzie na moje tkwienie w "zawieszeniu".
Myślę, że jeszcze będę ten temat rozwijać, w kolejnych postach.
Pozdrawiam ❄❄❄
Ww wspomnianej już wcześniej strefie komfortu, czujemy się jak sama nazwa wskazuje komfortowo, swobodnie i po prostu stabilnie. Mamy zachowania typowe dla naszej osoby i się ich trzymamy, nie wychodzimy poza "granice/mury" naszych stałych zachowań. Czujemy się dobrze, ale niestety nie wykonujemy żadnych postępów - stoimy w miejscu.
Wychodzenie z własnej strefy komfortu jest trudne i wiele z nas woli po prostu tego nie robić. Ja na przykład od pewnego czasu tkwię w jednym miejscu i tera zaczęło mi to przeszkadzać. Nie nie samo przebywanie w mojej strefie, ale reakcja ludzie na moje tkwienie w "zawieszeniu".
Myślę, że jeszcze będę ten temat rozwijać, w kolejnych postach.
Pozdrawiam ❄❄❄
Komentarze
Prześlij komentarz