Lekcja 40. - Nikt nie jest idealny; Nie róbmy nic wbrew sobie

Mam wrażenie, że źle zrobiłam. Poprzedni post o wychodzeniu ze strefy komfortu, był dobry - tak myślałam. Ale chyba się myliła, znaczy też nie chce, żeby ktoś źle mnie zrozumiał było to źle dla mnie, może ktoś kto bardziej potrzebuje tego niż ja, będzie zachwycony.

Uważam, że jesteśmy tylko ludźmi (odkrywcze...) i możemy popełniać błędy i NIE BYĆ IDEALNYM. Jeśli ktoś chce być np. nie za bardzo lubi spędzać czas z innymi ludźmi albo nie lubi ubierać się kolorowo to nie powinien robić nic wbrew sobie. Jasne możemy coś w sobie zmieniać, ale nic na siłę. 

Tyle ode mnie na dziś.
Miłego wieczoru
❄❄❄

Komentarze