WALENTYNKI

14 LUTY - WALENTYNKI 

Dzisiaj tak naprawdę mamy dzień, co do którego jest wiele sprzecznych opinii, jedni je kochają i gadają o nich miesiąc wcześniej, inni uważają je za zwykły dzień, a jeszcze inni siedzą w ten dzień pod kocem oglądając komedie romantyczne z pudełkiem lodów i płaczą, że są sami.

Przyznam się szczerze, że ja w praktycznie każde poprzednie walentynki, byłam albo w pierwszej grupie albo w ostatniej.
Ale tym roku nadeszła dla nie wielka zmiana, ponieważ na myśl o zbliżających się walentynkach nie odczuwam nic. No może nie mogę z dumą powiedzieć, że należę do kategorii numer 2, bo nie była by to prawda, ponieważ kupię mamie kwiaty a najlepszej przyjaciółce też podaruje jakiś drobiazg, ale to tyle. I jakoś kompletnie mi to nie przeszkadza. Jasne czemu nie, może obejrzę sobie komedię romantyczną w telewizji, ale nie dlatego, żeby się nad sobą użalać jak zawsze. Nie wiem, czemu w tym roku czuję się tak jakoś neutralnie, ale muszę się Wam przyznać, że bardzo mi to odpowiada. Nie czekam na księcia na białym koniu, który podczas walentynek wyzna mi miłość... Może już po prostu zrozumiałam lepiej pewne sprawy, nie wiem. Ale chcę żebyście wiedziały, że w walentynki niekoniecznie musicie spędzać czas ze swoją drugą połówką, bo ważne żebyście spędziły ten dzień z kimś kogo szczerze kochacie, a czy to będzie babcia, mama, tata, rodzeństwo, przyjaciółka, chłopak, dziewczyna, pies czy chomik nie ma najmniejszego znaczenia.

Życzę Wam więc Walentynek przepełnionych miłością 💗💗💗

Komentarze