Lekcja 42.
Dzisiejszy post będzie o trudny temacie, a mianowicie o byciu odpychanym.
Zapewne większość z Was (niestety) miała taką sytuację w życiu, że byłyście odepchnięte przez kogoś i tu nie chodzi tylko o partnera lub partnerkę, ale także przyjaciółkę, brata, siostrę, mamę, tatę, babcie, ciocie, każdego człowieka, który jest wam bliski.
Staracie się dla kogoś, czasami chcecie zapełnić puste miejsce po kimś, a ta osoba Was odpycha i na przykład "wybiera" kogoś kto nie starał się tak jak wy, nie poświęcał tyle czasu, chęci energii. I jestem w stanie zrozumieć jak silna frustracja jest w Was w takim momencie, ponieważ sama też tego doświadczyłam.
Starałam się zrozumieć taką osobę, co ona myśli co czuje, ale nigdy nie jesteśmy w pełni w stanie postawić się na miejscu takiej osoby. J est to trudne dla nas i być może jest to trudne dla tej drugiej osoby (choć wiem jak głupio to brzmi, bo skoro to ona nas odpycha to teoretycznie tylko my możemy czuć się źle), ale tak nie jest i powinniśmy o tym pamiętać.
Tyle na dziś, mam nadzieję, że podoba Wam się nowy wygląd bloga.
Miłego dnia ❄❄❄
Zapewne większość z Was (niestety) miała taką sytuację w życiu, że byłyście odepchnięte przez kogoś i tu nie chodzi tylko o partnera lub partnerkę, ale także przyjaciółkę, brata, siostrę, mamę, tatę, babcie, ciocie, każdego człowieka, który jest wam bliski.
Staracie się dla kogoś, czasami chcecie zapełnić puste miejsce po kimś, a ta osoba Was odpycha i na przykład "wybiera" kogoś kto nie starał się tak jak wy, nie poświęcał tyle czasu, chęci energii. I jestem w stanie zrozumieć jak silna frustracja jest w Was w takim momencie, ponieważ sama też tego doświadczyłam.
Starałam się zrozumieć taką osobę, co ona myśli co czuje, ale nigdy nie jesteśmy w pełni w stanie postawić się na miejscu takiej osoby. J est to trudne dla nas i być może jest to trudne dla tej drugiej osoby (choć wiem jak głupio to brzmi, bo skoro to ona nas odpycha to teoretycznie tylko my możemy czuć się źle), ale tak nie jest i powinniśmy o tym pamiętać.
Tyle na dziś, mam nadzieję, że podoba Wam się nowy wygląd bloga.
Miłego dnia ❄❄❄
Komentarze
Prześlij komentarz