Lekcja 43. - Zakochać się... inaczej niż zwykle
Pewnie domyślacie się o czym będzie ten post.
O zakochaniu, ale oczywiście inaczej niż zwykle.
Bo wiecie, ja na pardwę bardzo chciałabym się zakochać, ale inaczej niż zwykle. Bez łez, płaczu, nieodwzajemnionych uczuć.
Chciałabym się zakochać i być szczęśliwa, oczywiście wiadomo, że nigdy nie można być szczęśliwym przez cały czas.
Tylko ja chciałabym, przynajmniej trochę być tak "głupio" szczęśliwa, jak to zawsze widzę u innych, Bo nie ukrywam zazdroszczę innym tego.
Może moje pragnienia są głupie i dziecinne, może tego nie wiem. Wiem, tylko to, jak bardzo pragnę tego uczucia.
Podobno czujesz się wtedy tak lekko i beztrosko i nie liczy się dla Ciebie nic i nikt oprócz osoby, która Cię w ten stan wprowadziła.
Piszcie, czy Wy też macie czasami takie marzenia.
O zakochaniu, ale oczywiście inaczej niż zwykle.
Bo wiecie, ja na pardwę bardzo chciałabym się zakochać, ale inaczej niż zwykle. Bez łez, płaczu, nieodwzajemnionych uczuć.
Chciałabym się zakochać i być szczęśliwa, oczywiście wiadomo, że nigdy nie można być szczęśliwym przez cały czas.
Tylko ja chciałabym, przynajmniej trochę być tak "głupio" szczęśliwa, jak to zawsze widzę u innych, Bo nie ukrywam zazdroszczę innym tego.
Może moje pragnienia są głupie i dziecinne, może tego nie wiem. Wiem, tylko to, jak bardzo pragnę tego uczucia.
Podobno czujesz się wtedy tak lekko i beztrosko i nie liczy się dla Ciebie nic i nikt oprócz osoby, która Cię w ten stan wprowadziła.
Piszcie, czy Wy też macie czasami takie marzenia.
S.❄❄❄
Komentarze
Prześlij komentarz