Lekcja 47. - Paradoksy komentowania
Dzisiaj
jak sam tytuł wskazuje, będzie o paradoksach komentowania.
Nie
zdawałam sobie z nich sprawy, dopóki, sama nie zaczęłam „tworzyć
„ i udostępniać tego w internecie. Dużą rolę w uświadomieniu
mi tego zjawiska, było odkrycie Wattpada (serwisu z opowiadaniami,
książkami i fan fiction).
Poniżej
wymieniam moje spostrzeżenia w tym temacie:
1.Każdy
(a przynajmniej większość twórców), chce aby jego twórczość
była komentowana, ponieważ odpieramy to jako formę wsparcia, od
swoich czytelników
2.
Tak naprawdę sami rzadko zostawiamy komentarze
3.
Najczęściej zostawiamy komentarze, tam, gdzie jest ich mniej
(szczególnie jesteśmy sami jesteśmy twórcami tym mniejszych
kanałów, blogów itp.)
4.
Na większych kanałach, bogach, itp. rzadziej zostawiamy komentarze,
ponieważ zazwyczaj jest ich tam więcej i uważamy, że i tak nasz
komentarz nie zostanie zauważony
Ja
jestem z siebie ostatnio bardzo dumna, bo staram się komentować o
wiele więcej niż dotychczas i niezwykle satysfakcjonujące jest to
jak ta osoba, której prace skomentowaliście odpowie Wam.
Polecam
:)
S. ❄❄❄
Komentarze
Prześlij komentarz