Lekcja 50. - Dzień Matki

Dzisiaj mamy 50 lekcję!!!!
I będziemy omawiać temat Dnia Matki.

Wiem, że już trochę minęło od tego dnia, ale mój, a właściwie nie mój dzień, przedłużył się i wyciągnęłam z niego wnioski, którymi chcę się z Wami podzielić. 

Im mnie czasu spędzamy z daną osobą, tym bardziej to doceniamy.
Mojej mamy teraz dosyć często nie ma i zaczęłam celebrować każdą spędzoną z nią chwilę

Prezent, jaki komuś dajesz, wcale nie musi być drogi, ważne, żeby pokazać poprzez niego, to jak zależy nam na tej osobie i jak dobrze ją znamy, próbując wpasować się w gusta tej osoby.

Czasami, ludzie potrafią nas zaskoczyć, swoją postawą, szczególnie w tym negatywnym tego słowa znaczeniu. 

Kocham moją mamę, bo inspiruje mnie do działania i daję mi siłę, aby w każdym dniu odnajdywać coś pozytywnego, aby walczyć o siebie i o osoby, na którym nam zależy.



Komentarze