Lekcja 52. - Dawanie czasu

Czas - najważniejsza wartość w naszym życiu, którą sami możemy dysponować i zarządzać.
Powyżej znajduje się moja własna definicja czasu, a teraz zapraszam na post o dawaniu/przeznaczaniu czasu innym.

Każda relacja, opiera się na czasie, jeśli spędzasz z kimś więcej czasu, to oczywistym jest, że ta relacje będzie się pogłębiać, poprzez wzajemne poznawanie siebie.
To komu będziemy poświęcać nasz czas, jest zależne tylko i wyłącznie od nas. Ostatnio uznała, że powinnam swój czas dawać tym osobom, które najbardziej lubię lub takim na których mi zależy. Jestem z nieosób, lecz postaci które obdarował większą ilością czasu jest... mój pies. Może to głupie i idiotyczne, żałosne i komiczne lecz taką podjęłam decyzję. Zdecydowałam się na to, dlatego że chciałam pokazać mu, że jest dla mnie ważny. Bo to właśnie przekazujemy innym, kiedy dajemy im, że są dla nas ważni
Następnie więcej czasu, dałam mojej mamie, jest to dla bardzo ważna osoba w życiu (zresztą pisałam o tym, w poście na Dzień Matki). Planowałam swój dzień tak, żeby móc poświęcić jej  czas, gdy wróci z pracy. Zależało mi na tym i podczas weekendów, starłam się wychodzić z inicjatywą jakiś wyjść lub innej formy spędzania razem czasu.

W dzieleniu swojego czasu, trzeba pamiętać, że doba ma 24 godziny, podczas których musimy spać, jeść, pracować/uczyć się, odpoczywać i znalezienie czasu dla bardzo wielu osób może być niemożliwe. 

A czy jak Wy dysponujecie swoim czasem?
Koniecznie mi napiszcie.

S. ❄❄❄

Komentarze