Lekcja 53. - Poszukiwania
Wiem, że nie było mnie tutaj prawie dwa tygodnie, ale wróciłam.
Co robiłam przez ten czas? - Szukałam.
Czego? - Swojego miejsca na ziemi, celu wżyciu, osób dla których chcę żyć i spędzać z nimi czas.
Dlaczego? - Ponieważ tego właśnie było mi trzeba.
Brakowało mi punktu zaczepienia, czegoś co pozwoliłoby mi cieszyć się każdym dniem, nie musieć walczy o każdy dzień, bo może być moim ostatnim.
Do końca nie wiem czy zadziałało na stałe, ale mam nadzieję że tak.
W następnym tygodniu będzie więcej postów (taką mam nadzieję).
S.W. ❄❄❄
Co robiłam przez ten czas? - Szukałam.
Czego? - Swojego miejsca na ziemi, celu wżyciu, osób dla których chcę żyć i spędzać z nimi czas.
Dlaczego? - Ponieważ tego właśnie było mi trzeba.
Brakowało mi punktu zaczepienia, czegoś co pozwoliłoby mi cieszyć się każdym dniem, nie musieć walczy o każdy dzień, bo może być moim ostatnim.
Do końca nie wiem czy zadziałało na stałe, ale mam nadzieję że tak.
W następnym tygodniu będzie więcej postów (taką mam nadzieję).
S.W. ❄❄❄
Komentarze
Prześlij komentarz