Lekcja 54. - Azyl

Każdy z nas potrzebuje swojego miejsca. Miejsca, w którym będzie się czuł bezpiecznie i swobodnie.
Jeśli Waszym azylem jest miejsce, w którym mieszkacie to wspaniale i szczerze zazdroszczę. Niestety nie wszyscy mamy azyl w naszych mieszkaniach. Ja z przykrością muszę przyznać, że tylko czasami mój dom jest moim miejsce pełnej swobody.
Cały czas szukam swojego azylu.

Znalazłam go w mieszkaniu mojej cioci, która czasami prosi mnie bym podlała jej kwiatki. Przychodziłam tam, robiłam co miałam do zrobienia, a potem parzyłam sobie herbatę i czytałam książkę. Mogłam tam siedzieć godzinami i było to fantastyczne. Niestety jednak to miejsce jest dla mnie dostępne tylko czasami, więc muszę szukać dalej. 

A Wy macie takie miejsca, w którym czujecie się swobodnie i tak niesamowicie odprężone??
Wasza Snow ❄❄❄

Komentarze