Lekcja 55. - Sztuka wyrozumiałości

Dzisiejszy temat - wyrozumiałość - jest bardzo trudny i doskonale zdaje sobie z tego sprawę.
Nie jest to łatwa sztuka, ale czasami po prostu powinniśmy okazać zrozumienie innej osobie, bo może jest to właśnie to czego potrzebuje. Jest czasami taki czas w życiu, kiedy oczekuje tylko tego, że ktoś nas zrozumie i nic więcej. 
Chociaż dużo łatwiej jest nam nawrzeszczeć na kogoś lub się obrazić, niż powiedzieć  "Rozumiem". Może nie zawsze tak naprawdę rozumiemy, ale to już inna kwestia. 
Nie chodzi mi jednak to tolerowanie wszystkiego, ale stosowanie sztuki wyrozumiałości z umiarem. 

Snow ❄❄❄

Komentarze