Lekcja 56. - Zdrowy egoizm

Czasami chcemy "się poświęcić" i zrobić coś co niekoniecznie będzie nas uszczęśliwiać, ale będzie sprawiało radość komuś innemu. I bardzo dobrze, jeśli robimy coś takiego od czasu do czasu, ale źle jeśli robimy tak cały czas.

Niekiedy powinniśmy skupić się na sobie, swoich potrzebach i tym z czego my będziemy zadowoleni.
Chodzi mi tutaj o tak zwanym zdrowym egoizmie, czyli myśleniu również o sobie, anie tylko o potrzebach innych.

Bo czy tak na prawdę uszczęśliwianie innych swoim kosztem? Według mnie nie.

Trzymajcie się S. ❄❄❄ 

Komentarze