Lekcja 57. - Przerwa

Czasami potrzebujemy przerwy, nawet od tego, co tak bardzo kochamy, czyli w moim przypadku - pisania.

Myślę, że ta przerwa uświadomiła mi, jak bardzo lubię to robić i dlaczego zaczęłam pisać tutaj. 

Podczas wieczornego spaceru z psem, zrozumiałam jak bardzo lubiłam wypisywać wszystkie moje teorie i spostrzeżenia, więc zapytałam siebie: "Dlaczego przestałam to robić?" 
Odpowiedź była prosta: Ponieważ nie chciałam robić nic na siłę, czegoś wymuszonego (wszyscy, którzy mnie dobrze znają, wiedzą, że nienawidzę, gdy ktoś mnie do czegoś zmusza), tak więc postanowiłam, że powrócę do pisania, jak będę miała o czym. 

No i jestem!! Nie wiem, jak często będą wpisy, dlatego, że muszę z powrotem wkręcić się w pisanie, ale będę Wam przekazywać, wszystkie moje przemyślenia. 

Do później (już niedługo)
S. ❄❄❄

Komentarze