Lekcja 58. - Ta osoba...

Między ludźmi, na co dzień, jestem twarda, staram się być idealna, być osobą, która zawsze jest radosna lub uroczo pesymistyczna. Chcę, pomagać innym, ale nie chcę pomocy przyjmować, być samodzielna. 

Ale chcę mieć taką bliską osobę, która wie, że się boję, że sobie nie radzę, że bardzo często mam wszystkiego dosyć. Osoba, która wie, jak trudno jest mi każdego dnia wstawać, choć wolałabym cały dzień przeleżeć w łóżku, anie radzić sobie z tym co przyniesie nam życie. Ten ktoś wie też, że nie lubię nie mieć racji, mylić się i wie jak ciężko jest mi przyznać się do błędu. To jest ktoś kto wie, że czasami po prostu potrzebuję, żeby ktoś mnie przytulił, zrobił mi herbatę, głaskał po głowie i nic więcej. 

Życzę Wam, żebyście miały takie osoby w Waszym życiu, przy których możecie być sobą, bo jest to niezwykle ważna osoba w życiu. Ja zrozumiałam to, dopiero teraz, ale możliwe jest, że któraś z Was odkryła to wcześniej i praktykuje od dawna. 

Z dedykacją dla wszystkich tych wspaniałych osób
S. ❄❄❄

Komentarze