..
Mam tego wszystkiego dosyć. Czuje się taka.. pusta.
Bez emocji/uczuć, czegokolwiek.
Nie wiem czemu. Może mam już depresje. Zjadłabym coś słodkiego, ale jestem za leniwa, żeby pójść do sklepu.
Chyba muszę coś jednak zrobić, ze swoim życiem.
Bez emocji/uczuć, czegokolwiek.
Nie wiem czemu. Może mam już depresje. Zjadłabym coś słodkiego, ale jestem za leniwa, żeby pójść do sklepu.
Chyba muszę coś jednak zrobić, ze swoim życiem.
Komentarze
Prześlij komentarz