Plan

No dobra, mam plan, NOWE ŻYCIE.
Wiem, że to brzmi banalnie i pusto, ale naprawdę.
Mam zamiar...... być szczęśliwa. Sama, i chce Wam udowodnić, że to jest wykonalne.
Będę (postaram się), pisać, no może nie codziennie, ale np. 5 razy w tygodniu.
Jak mi to wyjdzie to zobaczymy :)
Miłego dnia Wam życzę Moje Panie (odezwę się jeszcze)

K.

Komentarze