Lekcja 10.
Czasami, zastanawiam się co by było gdyby. Ale to nie ma sensu. Czasu nie cofnę.
Ale może i dobrze. Bo gdybym, zmieniła te błędy w moim życiu (a było ich nie mało), to nie byłam w tym miejscu, gdzie teraz jestem. A jestem szczęśliwa. Mam wspaniałe przyjaciółki, rodzinę nie idealna (ale takich i tak nie ma) i jakieś tam plany na przyszłość.
Naprawdę jestem szczęśliwa :)
Ale może i dobrze. Bo gdybym, zmieniła te błędy w moim życiu (a było ich nie mało), to nie byłam w tym miejscu, gdzie teraz jestem. A jestem szczęśliwa. Mam wspaniałe przyjaciółki, rodzinę nie idealna (ale takich i tak nie ma) i jakieś tam plany na przyszłość.
Naprawdę jestem szczęśliwa :)
Komentarze
Prześlij komentarz