Lekcja 9.

Nienawidzę uczucia zależności od kogoś. To takie... upokarzające.
Lubię, być niezależna, decydować sama o sobie. Wtedy wiem, na czym stoję.
Wiem, co mogę zrobić. I czuję się wolna, nikt nie powie mi co mam robić. JESTEM NIEZALEŻNA.
Ale nie zawsze tak jest i chce to zmienić. Niestety uczucia też w pewien sposób nas zniewalają.
Postaram się to w jakiś sposób zmniejszyć.
I mam nadzieję, że Wy też. Bo wiem, że czasami łatwiej być tą, która słucha i wykonuje polecenia, ale wiem też, żę czasami trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. 

Komentarze