Lekcja 5.
Czasami trzeba być egoistką, naprawdę.
Zadbać o siebie, a nie o innych. Bo jeśli dba się o siebie, to tak naprawdę dba się też o swoje otoczenie, czyli też o ludzi, którzy nas otaczają.
I nie chodzi mi o to, żeby myśleć tylko i wyłącznie o sobie. Po prostu, trzeba mieć też coś z życia dla siebie.
Dlatego, zadbanie o siebie od czasu do czasu, naprawdę nie jest objawem egoizmu.
Zadbać o siebie, a nie o innych. Bo jeśli dba się o siebie, to tak naprawdę dba się też o swoje otoczenie, czyli też o ludzi, którzy nas otaczają.
I nie chodzi mi o to, żeby myśleć tylko i wyłącznie o sobie. Po prostu, trzeba mieć też coś z życia dla siebie.
Dlatego, zadbanie o siebie od czasu do czasu, naprawdę nie jest objawem egoizmu.
Komentarze
Prześlij komentarz