Tłumaczenie

Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam. Musiałam pomyśleć na d tym wszystkim. 
Walentynki, spędziłam z początkami depresji pod kocem jedząc żelki. Nic o czym chciałabym Wam opowiadać.
Ale tak może jutro dodam coś o Walentynkach i co ja o nich myślę.

Komentarze