Walentynki
14 luty..
Nic co by mnie cieszyło. W końcu, jak mam spędzać dzień zakochanych sama?
O właśnie.. no tak, przecież można leżeć przez cały dzień w łóżku. Genialny pomysł.
Szczerze, to były żałosne, czułam się żałośnie i nie wiedziałam, co mam z tym zrobić.
Bo ja nawet może chce z kimś być. Ale w sumie nie.
Ja sama nie wiem, czego chce.

Komentarze
Prześlij komentarz